33. GRAFIKMAPP, "Fem svenska grafiker", Grafioteket 1977

Innehållandes numrerade litografier av Roland Svensson, Karl-Axel Pehrson, Reinhold Ljunggren, Nils Zetterberg och Lennart Gram. Inga anmärkningar.
Blad 45x55 cm, förutom Ljunggren 31x45 cm.

Varunr 1759971

28 Oktober 2012

Klubbslag8.00 SEK9.00 SEK10.00 SEK11.00 SEK 2.200 SEK2.00 SEK3.00 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK

Utrop 1500 SEK

2.200 SEK2012-10-28 11:55
2.000 SEK2012-10-28 12:00
1.700 SEK2012-10-28 11:10
1.300 SEK2012-10-27 23:33
1.200 SEK2012-10-27 21:25
750 SEK2012-10-18 07:16
200 SEK2012-10-24 01:05
100 SEK Startpris

Stadsauktion #61 - www.isolna.se, Söndag den 28 oktober klockan 12.00

Fredag (26/10) klockan 11-16 Lördag (27/10) klockan 11-15 Söndag (28/10) klockan 10-12

NYHET!
Vi premiärstartar med utropspriser och ett nytt bevakningssystem. Grönt betyder att bevakningspriset är uppnått, rött betyder det motsatta - start från 100 kronor på allt!

Nya objekt tillkommer dagligen. Komplett katalog publiceras onsdag den 24/10.

Budgivning pågår!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.