16. ANTON GENBERG (1862-1939), olja på duk

Vintermotiv med inslag av vattendrag och röd eka. Signerad och daterad "A Genberg 1911".
96x140.5 (87x157) cm.

Varunr 1760241

18 November 2012

Klubbslag17.00 SEK18.00 SEK19.00 SEK20.00 SEK 8.000 SEK3.00 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK

Utrop 15000 SEK

8.000 SEK2012-11-18 10:02
7.800 SEK2012-11-11 08:30
5.000 SEK2012-11-16 15:09
600 SEK2012-11-15 19:15
100 SEK Startpris

Stadsauktion #62 - www.isolna.se, Söndag den 18 november klockan 12.00

Fredag (16/11) klockan 11-16 Lördag (17/11) klockan 11-15 Söndag (18/11) klockan 10-12

Varmt välkomna på visning & auktion!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.