28. GOLVLAMPA, 1900-tal, gulmetall/trä

Trearmad med 1 ljuspunkt på vardera arm. Veckade lampskärmar i ljust tyg. Ben med träöverdrag, fot med mässingfötter. Etikettmärkt "S". Bruksslitage.
Höjd 150 cm.

Varunr 1762521

3 Februari 2013

Klubbslag13.00 SEK14.00 SEK15.00 SEK16.00 SEK17.00 SEK18.00 SEK 1.100 SEK19.00 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK23.00 SEK

Utrop 800 SEK

1.100 SEK2013-02-03 11:32
1.000 SEK2013-01-29 22:43
850 SEK2013-01-27 22:15
800 SEK2013-01-27 20:55
400 SEK2013-01-26 22:02
350 SEK2013-01-25 16:50
300 SEK2013-01-26 09:32
100 SEK Startpris

Auktion #65 - Nya tider, Söndag den 3 februari klockan 12.00

Fredag (1/2) 11-16 Lördag (2/2) 11-15 Söndag (3/2) 10-12

Vi har öppet för inlämning alla vardagar 10-17.
Kontakta oss för fri värdering.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.

Andra populära objekt