26. SKÅL, glas, "Cancan", KJELL ENGMAN för Kosta Boda

Flerfärgad skål med röd utskjutande kant på smalare fot med röda ringar mot blå grund. Signerad, etikettmärkt. Obetydliga repor på undersidan.
Höjd 30, diameter 30.5 cm.

Varunr 1763348

17 Mars 2013

Klubbslag6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK9.00 SEK10.00 SEK 1.500 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK

Utrop 1500 SEK

1.000 SEK2013-03-17 09:12
950 SEK2013-03-12 12:57
800 SEK2013-03-15 13:44
300 SEK2013-03-13 08:47
100 SEK Startpris

Auktion #67 - Vinnande form, Söndag den 17 mars klockan 12.00

Fredag (15/3) klockan 11-16 Lördag (16/3) klockan 11-15 Söndag (17/3) klockan 10-12

Budgivning pågår inför söndagens auktion. Vi hälsar dig & dina inredningsintresserade vänner varmt välkomna!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 45 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.

Andra populära objekt