1773079. SOFFBORD, retro, glas/palisander

Fyrkantig bordsskiva i glas på rak benställning. Bruksslitage, repor.
Höjd 50, 70x70 cm.

Varunr 1773079

9 Mars 2014 17:17

Utrop 600 SEK

200 SEK2014-02-25 20:50
200 SEK Startpris

Webauktion

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.