5. BORD med 8 STOLAR, daterad 1923, "Gillberga", Nordiska Kompaniet

Brickmärkta. Stolar med rotting. Bordets höjd 79, 110x160 (+60+60) cm. Bruksslitage, bordsskiva med fläckar, 6 stolar med bruksslitage/obetydliga skador, 1 stol med smärre skada i sits samt 1 stol med renoveringsbehov.

Varunr 1777926

26 Oktober 2014 19:00

Utrop 6000 SEK

650 SEK2014-10-14 16:33
600 SEK2014-10-22 23:21
200 SEK Startpris

Nätsöndag #15 - 26 oktober, Söndag den 26 oktober med start klockan 19:00

Fredag (24/10) 11-16 Lördag (25/10) 11-15 Övriga visningstider enligt överenskommelse. Om ni inte kan ta er till våra lokaler så är ni välkomna att ringa för eventuella frågor om våra föremål.

Auktionen är nu komplett - lycka till!

Inlämning pågår till våra kommande auktioner. Nästa auktion planeras till 16 november och ser ut att bli riktigt bra. Missa inte tillfället!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.