43. SKÅP, 1900-tal, gustaviansk stil

Vit-gul. Upphöjt krön med bandrosett. 2+2 skåpdörrar med räfflor. Bruksslitage, missfärgningar.
Höjd 186, 124x53 cm.

Varunr 1782299

28 Juni 2015 19:00

Klubbslag24.00 SEK25.00 SEK26.00 SEK27.00 SEK28.00 SEK 1.000 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK

Utrop 1500 SEK

1.000 SEK2015-06-15 16:48
950 SEK2015-06-11 17:07
200 SEK Startpris

Nätsöndag #24 - 28 juni | isolna.se, söndagen den 28 juni med start klockan 19:00., @ isolna.se

26/6 klockan 11-16 27/6 klockan 11-15 28/6 klockan 11-13 Ni kan logga in på auktionsportalen från och med 18:30 på söndagen. Inloggningen sker då ovan denna text och är utmärkt med rött.

Varmt välkommen till ytterligare en spännande auktion!

Katalogen är nu komplett och inväntar ert intresse.

Observera att vi har jourtelefon under söndagen den 28/6 för att hjälpa till vid eventuella svårigheter och frågor. Jouren är öppen 17-20:30.

Lycka till!

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.

Andra populära objekt