3. SKÅP, funkis 1930-tal

Stilrent skåp med 2 stora skåpdörrar med runda draghandtag. Undertill 2 lådor. Bruksslitage dock förhållandevis fint skick. Höjd 137, bredd 130, djup 50 cm.

Varunr 1788216

15 Maj 2016 19:00

Klubbslag18.00 SEK19.00 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK 1.600 SEK3.00 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK

Utrop 1200 SEK

1.600 SEK2016-05-15 14:43
1.500 SEK2016-05-15 18:42
800 SEK2016-05-07 12:44
750 SEK2016-05-04 13:07
700 SEK2016-05-04 15:08
200 SEK Startpris

15 maj 2016 - Formstad Auktioner, Söndag den 15 maj med start klockan 19.00

Fredag (13/5) 11-16 Lördag (14/5) 11-15 Söndag (15/5) 11-15

Auktion ikväll klockan 19.00.
Inloggning till auktionsportalen sker från denna sida från klockan 18.30.

Har du frågor eller funderingar är du välkommen att ringa kundtjänst på 08-28 31 00.

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.