33. LAMPBORD, 2 st, 1900-talets senare del

Fyrkantig skiva på svarvade ben. Kopplad fotställning. Bruksslitage, märken.
Höjd 46, 38x40 cm.

Varunr 1789035

3 Juli 2016 19:00

Klubbslag26.00 SEK27.00 SEK28.00 SEK 200 SEK4.00 SEK5.00 SEK6.00 SEK7.00 SEK8.00 SEK9.00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2016-07-03 19:07
200 SEK Startpris

3 juli 2016 - Formstad Auktioner, Söndag den 3 juli klockan 19:00

Fredag (1/7) 11-16 Lördag (2/7) 11-15 Söndag (3/7) 11-15

Logga in till kvällens auktion genom att klicka på "Delta i dagens Realtidsauktion!" ovan.

Inlämning pågår. Kontakta kundtjänst på telefon 08-28 31 00 för mer information.

Visning inför kommande auktion sker:
Fredag (1/7) 11-16
Lördag (2/7) 11-15
Söndag (3/7) 11-15

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.

Andra populära objekt