11. SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17/1800-tal, barock (stil)

Snedklaff med bakomliggande lådinredning. Utdragbar mindre låda över 3 lådor.
Bruksslitage, saknar nycklar.
Höjd 102.5, bredd 115, djup 57 cm.

Varunr 1793048

19 Februari 2017 19:00

Utrop 3000 SEK

700 SEK2017-02-08 09:06
650 SEK2017-02-18 20:21
250 SEK2017-02-16 14:17
200 SEK Startpris

19 februari 2017 - Formstad Auktioner, Söndag den 19 februari klockan 19.00

Fredag (17/2) 11-16 Lördag (18/2) 11-15 Söndag (19/2) 11-15

Klicka på "Delta i dagens Realtidsauktion!" för att logga in till auktionen!

Varmt välkommen till ytterligare en välfylld och spännande auktion! Auktionen startar ikväll klockan 19.00 men inloggning till auktionsportalen är öppen från 18.30.

Har du frågor kring föremålen, våra auktioner eller andra tekniska frågor är du välkommen att kontakta oss på 08-28 31 00.

- Samtliga utrop / All lots
- Läs mer om hur våra auktioner fungerar genom att klicka här

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 60 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.