33. FIGURINER, 1 par, porslin, Meissen-liknande märkning

I form av papegojor.
Bruksslitage, skador, lagningar och retuscher.
Höjd 29.5-34 cm.

Varunr 1807998

30 Augusti 2020 19:00

Klubbslag7.00 SEK8.00 SEK9.00 SEK 850 SEK7.00 SEK8.00 SEK9.00 SEK10.00 SEK

Utrop 500 SEK

850 SEK2020-08-30 19:07
800 SEK2020-08-30 18:39
350 SEK2020-08-30 18:38
250 SEK2020-08-30 15:17
200 SEK2020-08-21 11:15
150 SEK2020-08-20 16:44
200 SEK Startpris

30 augusti - Formstad Auktioner, Söndag den 30 augusti klockan 19.00

För närvarande sker endast tidsbokad visning för specifika objekt. Ring 08-28 31 00 eller kontakta info(a)formstad.se för mer information.

> Klicka här för att komma till auktionen! Klockan 19:00 börjar vi!

Allt gott och lycka till!

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.