4. HUSGERÅD, 5 delar, emaljerad metall, retro, 1900-tal

Gryta i gjutjärn från Husqvarna, traktörpanna, kastrull med lock samt skål, omärkta.
Bruksslitage, fläckar, mindre emaljskador.
Traktörpannans längd ink handtag 43 cm, grytan 31x20 cm.

Varunr 1809532

14 December 2020 19:00

Klubbslag17.00 SEK18.00 SEK19.00 SEK20.00 SEK 500 SEK19.00 SEK20.00 SEK21.00 SEK22.00 SEK

Utrop 600 SEK

500 SEK2020-12-14 19:00
450 SEK2020-12-11 21:35
350 SEK2021-01-17 10:34
200 SEK Startpris

14 december - Formstad Auktioner, Måndag den 14 december klockan 19.00, formstad.se

För närvarande sker endast tidsbokad visning för specifika objekt. Ring 08-28 31 00 eller kontakta info(a)formstad.se för mer information.

Auktion ikväll!

Allt gott och lycka till!

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.