19. HJÖRDIS OLDFORS, vas, lergods, "Diagonal", Upsala-Ekeby

Signerad "5004, HJ, UE".
Bruksslitage.
Höjd 19, bredd 9.5 cm.

Varunr 1811756

7 November 2021 19:00

Klubbslag12.00 SEK13.00 SEK14.00 SEK15.00 SEK 850 SEK9.00 SEK10.00 SEK11.00 SEK12.00 SEK13.00 SEK

Utrop 500 SEK

850 SEK2021-11-06 22:24
800 SEK2021-11-07 14:39
550 SEK2021-11-07 08:47
250 SEK2021-11-04 13:58
200 SEK Startpris

7 november 2021 - Formstad Auktioner, Söndag den 7 november start kl 19:00, formstad.se

> Klicka här för att komma till auktionen! Klockan 19:00 börjar vi!

Varmt välkommen till en härlig novemberauktion! Katalogen är komplett och nu ikväll kl 19 börjar auktionen!

Utlämning av inropat gods:
Måndag 7/11 10-18
Tisdag 8/11 10-18
Onsdag 9/11 10-18

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.