12. LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal

6 ljusarmar, 7 elektrifierade ljuspunkter.
Bruksslitage, saknar stickkontakt.
Höjd 70 (95), diameter 55 cm.

Varunr 1814245

8 Maj 2022 19:00

Utrop 2000 SEK

1.100 SEK2022-05-02 11:36
1.100 SEK2022-05-08 19:01
950 SEK2022-05-08 16:54
200 SEK Startpris

8 maj 2022 - Formstad Auktioner, Söndag den 8 maj med start kl 19:00, formstad.se

24/7 på formstad.se - för fysisk visning gäller tidsbokning. Kontakta oss!

> Klicka här för att komma till login för auktionen. Klockan 19:00 börjar vi!

Vår majauktion är komplett och i helgen klubbar vi loss! Varmt välkommen och mycket nöje!

Utlämning av inropat gods:
Måndag 9/5 10-18
Tisdag 10/5 10-18
Onsdag 11/5 10-18

Slagavgift 80 SEK Ink.moms

Du kan betala med kort eller kontanter på plats.