12. Serveringsvagn 60 tal

Smärre slitage

Varunr 12395

21 Juli 2013

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 150 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

229100 SEK2013-07-21 07:16
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms