12. Serveringsvagn 60 tal

Smärre slitage

Varunr 12395

21 Juli 2013

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 150 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

229100 SEK2013-07-21 07:16
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms