122. Skänk Jugend/Art Nouveau

Omkring 1900
Slitage,senare bemålning
120*110*55cm

Varunr 12384

21 Juli 2013

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 325 SEK23 00 SEK24 00 SEK

229325 SEK2013-07-21 07:16
258300 SEK2013-07-20 00:05
185200 SEK2013-07-20 15:05
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms