124. Matbord samt 6st stolar

Matbord med lådor samt stolar
Slitage
190*90cm

Varunr 12512

21 Juli 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 650 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

202100 SEK2013-07-19 11:13
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms