125. Skinnsoffa

Hörnsoffa,oxblod
Smärre slitage

Varunr 12513

21 Juli 2013

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

RETRO500 SEK2013-07-19 18:37
224475 SEK2013-07-19 19:18
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms