129. Bockbord med stolar

5st stolar
Slitage

Varunr 12516

21 Juli 2013

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 525 SEK19 00 SEK20 00 SEK

9150 SEK2013-07-20 14:25
224125 SEK2013-07-19 15:59
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms