130. Trädgårdsgrupp

Soffa,bord samt 2 stolar
Smärre slitage

Varunr 12517

21 Juli 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

RETRO350 SEK2013-07-19 19:08
RAMBO325 SEK2013-07-19 10:38
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms