132. Bokhylla

L:240cm
Smärre slitage

Varunr 12519

21 Juli 2013

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 325 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

RETRO100 SEK2013-07-20 17:35
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms