137. Vit byrå 1900 tal

Oval väggspegel medföljer
Slitage
77*70*40cm

Varunr 12413

21 Juli 2013

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 175 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

RETRO100 SEK2013-07-20 03:40
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms