139. Plastpall 60-70 tal ,så kallad Tam Tam pall

Troligen mälarplast Eskilstuna
Smärre slitage

Varunr 12525

21 Juli 2013

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 100 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms