142. Stilbyrå Gustaviansk stil 1900 tal

Ett smärre hörnavslag på stenskivans baksida
Smärre slitage
90*43*74cm

Varunr 12406

21 Juli 2013

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 275 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

184100 SEK2013-07-21 10:49
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms