152. Kuriosa skolstol tidigt 1900 tal

Från en skola i värmland enl.uppgift
Slitage

Varunr 12399

21 Juli 2013

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 150 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

258150 SEK2013-07-20 00:07
RAMBO125 SEK2013-07-20 23:07
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms