153. Sekretär 1900 tal

Modern sekretär,vitbetsad.
Smärre slitage
87*87*40cm

Varunr 12407

21 Juli 2013

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 100 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

RETRO100 SEK2013-07-19 19:10
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms