163. Modernt klaffbord

Inklusive 2st stolar
Smärre slitage
68*68cm
100*68cm utfälld

Varunr 12412

21 Juli 2013

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 100 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms