165. Brudkista 1800-1900 tal

Kurbits målad
Slitage,skador
73*41*40cm

Varunr 12548

21 Juli 2013

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 175 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

RAMBO175 SEK2013-07-20 23:13
4150 SEK2013-07-20 20:39
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms