17. Pallar 60 tal

2 st,smärre slitage
Höjd:45cm

Varunr 12400

21 Juli 2013

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 125 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms