177. Chiffonje nyrenässans 1800 tal

Chiffonje andra hälften av 1800 talet,ådringsmålat,
Slitage,torrsprickor.
141*86*50cm

Varunr 12387

21 Juli 2013

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 475 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

229475 SEK2013-07-20 19:08
258450 SEK2013-07-20 00:13
RETRO300 SEK2013-07-18 22:04
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms