184. Köksbänk i furu 1900 tal

Kronblomsmodell
Längd 180cm
Slitage

Varunr 12419

21 Juli 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 600 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

224100 SEK2013-07-18 19:26
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms