192. Pelarbord 1900-tal

D:42 och 38cm
H:73 och 60cm

Varunr 12576

21 Juli 2013

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms