198. Kökssoffa Art Deco 1900 tal

Rödmålad
Slitage
Längd 194cm

Varunr 12420

21 Juli 2013

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms