204. Stilspegel Empir 1900 tal

Smärre slitage
120*50cm

Varunr 12421

21 Juli 2013

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 400 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

RAMBO400 SEK2013-07-21 10:05
186375 SEK2013-07-21 09:30
184200 SEK2013-07-20 17:21
185100 SEK2013-07-20 15:08
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms