225. 2st pallar

Slitage

Varunr 12607

21 Juli 2013

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 100 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms