38. Kista 1900 tal med reliefdekor

Daterad 1972
Slitage

Varunr 12549

21 Juli 2013

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 150 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

RAMBO100 SEK2013-07-20 22:43
 100 SEK Startpris

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms