98. Pinnstolar 1900 tal

Första hälften av 1900 talet
Senare bemålade
Slitage

Varunr 12404

21 Juli 2013

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Lördag 20/7 Kl 16:00-18:00 Söndag 21/7 Kl 09:30-11:00

Budstege
25kr>500
50kr>1000
100kr>
Alla objekt säljs i befintligt skick men vi försöker informera om det finns några skador.
16% tillkommer på slaget

Köpprovision 16% Ink.moms