27. Förgyllda piedestaler

H:64cm samt 50 cm
Slitage

Varunr 14928

15 Juni 2014

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 225 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

315225 SEK2014-06-15 10:40
186200 SEK2014-06-13 20:37
4125 SEK2014-06-13 17:29
 100 SEK Startpris

Stadsauktion, Söndagen den 15/6 11:00, Grangärdevägen 77 (iogt-nto:s gamla lokal)

Lördagen 14/6 kl 16:00-18:00 Söndagen 15/6 kl 09:30-11:00

16% inklusive moms i provision tillkommer på slaget pris
Budstege:25kr>500
50kr>1000
100kr>
Utlämning av varor sker endast genom oss eller om vi tillåter köpare att hämta själv efter att kunden fått faktura eller kvitto.
Ingen går och plockar innan dess.
Dörren till nedervåning kommer hållas stängd under auktionen för att minska risken för försvunna objekt.
Hämtning av varor kan även ske efter överenskommen dag och tid.
Nya kunder kan registrera sig här på sidan alternativt i auktionslokalen före auktionen.

Köpprovision 16% Ink.moms