13. 12 St Äldre RÖRSTRAND Charlotte Hamilton CR , Tallrikar och fat , 1940-tal

Alla delar är djupstämplade med: Rörstrand , samt olika bokstäver och siffror, CH , CR, E, H, Z13 MM
Flera motiv.
obs: Några små bruna ålderstecken på några av tallrikarna

Varunr 10009

17 Maj 2015 16:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 100 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 300-400 SEK

100 SEK2015-05-04 22:01
100 SEK Startpris

Antik & Design – Gott start ,

Inlämning & hämtning sker på:
Kanalgatan 36, 533 22 Jönköping

Våra öppettider
Mån - fre: 10:00 - 18:00
Lör: 10:00 - 14:00
Sön: Stängt Välkommen att registrera dig. Ring gärna och fråga om något är oklart. 0735091598

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms