94. Sockerskål + Gräddkanna + Bricka , Tenn , Signerade (T K), 1930-tal

Sockerskål L 11,5CM B ca 6cm H 5,5CM Stämplad T K 1
Gräddkanna L 10,5CM B CA 6CM H5,5CM Stämplad T K 3
Bricka L 21CM B 12,5CM Stämplad T K 3

Varunr 10096

17 Maj 2015 17:01

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 100 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

100 SEK2015-05-14 20:04
100 SEK Startpris

Antik & Design – Gott start ,

Inlämning & hämtning sker på:
Kanalgatan 36, 533 22 Jönköping

Våra öppettider
Mån - fre: 10:00 - 18:00
Lör: 10:00 - 14:00
Sön: Stängt Välkommen att registrera dig. Ring gärna och fråga om något är oklart. 0735091598

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms