31. Skärmvägg/vikbar målning i trä. Handmålad på båda sidorna. Signerad

Inropad i Drouot /Paris.
7 delar á 20 cm per del * 101 cm.

Max storlek 101*140 cm
Slitage, lösa skruvar i metallfästen.

Varunr 10912
Skick Visning

27 Mars 2016 19:18

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

500 SEK2016-03-27 17:14
450 SEK2016-03-13 21:57
300 SEK2016-03-14 19:40
100 SEK Startpris

Jönköping 27 mars 2016,

Inlämning & hämtning sker på:
Banérvägen 11, 554 63 Jönköping
Våra öppettider
Mån: Stängt
Tis - fre: 14:00 - 17:00
Lör: Enligt överenskommelse
Sön: Stängt
Kontakta oss för visning angående större objekt. Vi har en del objekt i vår andra lokal.
Visning sker under våra ordinarie öppettider.

Vi fyller på med fler objekt fram till 24:e mars
Med reservation för felskrivning.
Buden är bindande.
Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, ej testat av företaget Design & Revival Heritage om inget annat sägs i objektsbeskrivningen.
Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.

Minder paket!
Vi packar och skickar med Schenker och bussgods inom Sverige. Mottagaren betalar frakt.

Välkommen att registrera dig. Ring gärna och fråga om något är oklart. +46(0)735 09 15 98

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms