172. Gustaviansk spegel

1900-tal, förgylld med ornament, fint skick, 92 x 92 cm

Varunr 10989
Skick Visning

26 November 2017 20:13

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 550 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

550 SEK2017-11-26 15:56
500 SEK2017-11-15 22:23
100 SEK Startpris

Jönköping 26 november,

Inlämning & hämtning sker på:
Banérvägen 11, 554 63 Jönköping
Våra öppettider
Mån – fre: Vi saknar fasta öppettider (Enligt överenskommelse)
Lör-Sön: Stängt
Visning sker enligt överenskommelse.

Med reservation för felskrivning.
Buden är bindande.
Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, ej testat av företaget Design & Revival Heritage om inget annat sägs i objektsbeskrivningen.
Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.

Minder paket!
Vi packar och skickar med Schenker och bussgods inom Sverige. Mottagaren betalar frakt.

Välkommen att registrera dig. Ring gärna och fråga om något är oklart. +46(0)735 09 15 98

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms