8. Bord, Intarsia

Slitage, märken, repor.
D: 88 cm
H: 58.5

Varunr 11554
Skick Visning

26 November 2017 19:04

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 150 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

150 SEK2017-11-26 18:06
150 SEK2017-11-26 19:02
100 SEK Startpris

Jönköping 26 november,

Inlämning & hämtning sker på:
Banérvägen 11, 554 63 Jönköping
Våra öppettider
Mån – fre: Vi saknar fasta öppettider (Enligt överenskommelse)
Lör-Sön: Stängt
Visning sker enligt överenskommelse.

Med reservation för felskrivning.
Buden är bindande.
Objektet säljes i befintligt skick och är endast enklare beskrivet, ej testat av företaget Design & Revival Heritage om inget annat sägs i objektsbeskrivningen.
Objektsbeskrivningen är framtagen efter bästa möjliga förmåga men är ej bindande i detalj.

Minder paket!
Vi packar och skickar med Schenker och bussgods inom Sverige. Mottagaren betalar frakt.

Välkommen att registrera dig. Ring gärna och fråga om något är oklart. +46(0)735 09 15 98

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms