162. Svärd stämplad G.F Svalling Rosenfors märkt Fäderneslandet och Konungen

L: 89 cm

Varunr 255214

8 November 2020 19:00

Klubbslag27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK 2,200 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK

2,200 SEK2020-11-08 08:19
2,100 SEK2020-11-08 19:40
1,700 SEK2020-11-08 19:40
1,500 SEK2020-11-08 17:46
900 SEK2020-11-05 11:39
750 SEK2020-11-04 19:36
700 SEK2020-11-03 19:40
400 SEK2020-11-03 15:55
100 SEK Startpris

Realtidsauktion - endast på nätet 2020-11-08, Söndag med start 18:00
Visning fredagar 8.00-13.00, lördagar 9.00 - 12.00.
Eskilstuna auktionsverk, @eskilstunaauktionsverk.se

Eskilstuna Auktionsverk, Skjulstagatan 17, Eskilstuna.
Uthämtning av gods måndagar 8.00-19.00, fredagar 8.00-13.00 och lördagar 9.00-12.00.(Röda lördagar stängt).

Allt säljes i befintligt skick, dvs i det skick varan befinner sig vid försäljningstillfället. Det åligger alltid köparen att själv kontrollera skick och funktion.

Vi försöker dock att alltid beskriva varan så noga vi kan. Skador och fel som upptäcks av oss skrivs alltid ut. Står saker däremot på en bricka eller ligger i en så kallad diverselåda kan detta dock inte alltid garanteras.

Vi säljer också en hel del elektronik, såsom tv apparater, lampor och stereoapparater, dessa har tyvärr ingen möjlighet att funktionstesta.

Köpprovision 15% Ink.moms