4. 4 st teakstolar "Pia" Sandvik, Norge

Sits av pressfanerad teak, lite färgstänk, repor

Varunr 10417

29 Juni 2014 18:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 1 400 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 400 SEK2014-06-29 14:57
1 300 SEK2014-06-28 10:04
1 100 SEK2014-06-28 21:24
950 SEK2014-06-23 11:11
550 SEK2014-06-23 19:44
450 SEK2014-06-23 10:02
300 SEK2014-06-22 21:03
100 SEK2014-06-16 18:31
100 SEK Startpris

Realtidsauktion med start 29 juni 18:00,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt