24. Trädgårdsstol tidig 1900-tal

Grönlackerad metall samt trä, bruksslitage

Varunr 11433

24 Augusti 2014 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 800 SEK

600 SEK2014-08-15 19:16
550 SEK2014-08-23 21:08
450 SEK2014-07-31 16:00
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 24 augusti,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.