6. Hängsmycke, Karl-Erik Palmberg för Alton

Stämplad samt signerad

Varunr 11415

24 Augusti 2014 19:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 225 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 600 SEK

225 SEK2014-08-24 19:01
200 SEK2014-08-24 17:13
100 SEK2014-08-14 20:32
75 SEK2014-08-23 21:04
50 SEK Startpris

Realtidsauktion 24 augusti,

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.