4. Soffbord, 1950-tal

Njurformad skiva av jakarandafaner, svärtade avsmalnande/snedställda ben med mässingsfötter, smärre slitage samt lacksläpp, längd 86, höjd 52 cm

Varunr 18344

3 Maj 2015 19:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

500 SEK2015-05-03 17:12
450 SEK2015-05-03 13:22
400 SEK2015-04-30 09:35
200 SEK2015-04-30 14:12
75 SEK2015-04-23 09:20
50 SEK2015-04-22 09:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 3 maj 19:00,

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.