4. Soffbord, 1950-tal

Njurformad skiva av jakarandafaner, svärtade avsmalnande/snedställda ben med mässingsfötter, smärre slitage samt lacksläpp, längd 86, höjd 52 cm

Varunr 18344

3 Maj 2015 19:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

500 SEK2015-05-03 17:12
450 SEK2015-05-03 13:22
400 SEK2015-04-30 09:35
200 SEK2015-04-30 14:12
75 SEK2015-04-23 09:20
50 SEK2015-04-22 09:34
50 SEK Startpris

Stadsauktion 3 maj 19:00,

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.

Andra populära objekt