9. Byrå, 1800-tal

Bemålad furu, tre utdragslådor, lösa beslag varav en saknas, slitage, 89 x 44, höjd 81 cm

Varunr 18349

3 Maj 2015 19:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

1 500 SEK2015-05-02 16:32
1 400 SEK2015-05-03 18:25
1 000 SEK2015-05-03 12:41
400 SEK2015-05-03 10:16
50 SEK2015-04-25 22:48
50 SEK Startpris

Stadsauktion 3 maj 19:00,

Läs hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.