23. Fickur, bl.a Omega

Tre stycken, slitage, skador

Varunr 19140

24 Maj 2015 19:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK 300 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

300 SEK2015-05-13 09:07
300 SEK2015-05-16 17:22
150 SEK2015-05-16 14:51
50 SEK Startpris

Stadsauktion 24 maj 19:00,

Dygnet runt på goteborgsauktioner.se och mån-tis 11-18, samt 11-14 lör i vår lokal på Tillgängligheten 3 i Göteborg. Objekten ställs ut i lokalen för visning senast en vecka innan auktionen.

Läs gärna hur realtidsauktionen fungerar på vår hemsida:
http://goteborgsauktioner.se/index.php/att-koepa

Köpprovision 20% Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 5 dgr om inget annat överenskommits.